Úvod / Media&Reference /

Reference

‘’Hi Jarmila,

just to let you know that the kitchen looks fantastic … I have given permission to our architect to show it to prospective clients so if I get the chance I will do a sales pitch on your behalf. In the mean time thanks again, we are both really pleased with the furniture.’’ 

C. & A. Phillips, Brittany, France

překlad:

Jarmilo

chtěla bych Vám jen říct, že naše kuchyně vypadá fantasticky... Dovolila jsem architektovi, aby ji ukázal potenciálním klientům, takže budu mít příležitost propagovat ji za Vás. Ještě jednou díky, jsme s tím nábytkem oba opravdu moc spokojeni.

C. & A. Phillips, Brittany, Francie


''I am thoroughly pleased with my new kitchen. Although free standing the units were made to measure. What a luxury! Thank you for all your help. Have had many favourable comments on how lovely it looks! Never thought it would be shown in Homes & Gardens!''

Collete Wyn-Griffiths, Surrey

překlad:

Jsem nadšená ze své nové kuchyně. Přestože se skládá ze solitérů, byla vyrobena na míru. Jaký luxus! Děkuji za veškerou Vaši pomoc. Obdržela jsem už mnoho pochvalných zmínek o tom, jak hezky vypadá. Nikdy by mě nenapadlo, že se dostane až do Homes&Gardens!

Collete Wyn-Griffiths, Surrey


‘’Having spent some time searching, in vain, for a large round pine table, I came across the Bohemian Company – who could, not only respond to my individual request, but delivered on time and beautiful piece of furniture, made to order; which has since been admired by many visitors … I would use their service again and have no hesitation in recommending their services.’’ 

Liz Delany, Cumbria

překlad:

Už delší dobu jsem se poohlížela po velkém kulatém stolu ze smrkového dřeva, když jsem přišla na Bohemian Company. Reagovali na veškeré mé požadavky a brzy mi dovezli krásný kus nábytku vyrobeného na míru, který od té doby obdivovala řada hostů... Využila bych jejich služeb znovu a neváhám je doporučit ostatním.

Liz Delany, Cumbria


‘’­­I am higly delighted with the table and chairs which look superb in my farmhouse kitchen. Everyone, without exception, walks in for the first time and says ‘’wow!’’.’’

Karen Taylor, South Yorkshire

překlad:

Jsem velice spokojená se stolem a židlemi. V naší nové selské kuchyni se vyjímají parádně! Každý, kdo vejde poprvé, řekne „wow“.

Karen Taylor, South Yorkshire


‘’Dear Jarmila
Our kitchen is fantastic, thank you so much for such a great service. We love the furniture and can't wait to use it all.
We will certainly recommend you in the future.’’

Gill & Andrew Ross, Surrey

překlad:

Milá Jarmilo,

naše kuchyně je fantastická, děkuji mnohokrát za tak úžasný servis. Do nábytku jsme doslova zamilovaní a nemůžeme se dočkat, až si ho pořádně užijeme. Určitě Vás v budoucnu doporučíme.

Gill & Andrew Ross, Surrey


''My project was a total kitchen refurbishment in an oak barn. The kitchen had to be a real showpiece and in the 'elegant country style' that I like.
Jarmila's friendly and professional approach was a delight. Her advice and designs worked extremely well making the whole process a lovely experience. The end result far exceeded my expectations, it is a truly lovely kitchen.
The cabinetry work is skilled and robust. The work surfaces are extremely durable and are wearing well indeed.
As a serial home mover I am already planning my next project and cannot wait to incorporate another Bohemian Kitchen into my home.''

Donna Monaghan, Buckinghamshire

překlad:

Můj projekt byla totální přeměna kuchyně v naší celodřevěné dubové stavbě (stodola přestavěná na obytnou, což je v Británii oblíbený způsob bydlení, pozn. red.). Kuchyně musela být opravdovým ukázkovým kusem „elegantního venkovského“ stylu, který mám ráda.

Jarmilin přátelský a profesionální přístup mě potěšil. Její rady a návrhy skvěle fungovaly a proměnily celý proces v příjemný zážitek. Konečný výsledek dalece předčil naše očekávání. Je to opravdu krásná kuchyně. Truhlářská práce je odvedená opravdu odborně a pořádně. Povrchové desky jsou kvalitní a pracuje se na nich velmi dobře. Jako člověk, co se neustále stěhuje, už mám v hlavě další projekt a nemůžu se dočkat, až do mého nového domova vnesu další z kuchyní od Bohemian Company.

Donna Monaghan, Buckinghamshire 

Všichni jmenovaní klienti souhlasili s tím, že případně zprostředkujeme kontakt s potenciálními novými zákazníky, kteří by měli zájem o bližší informace.

Vytvořilo Anawe 2008-2023

Jsme účastníkem kolektivního systému pro nakládání s elektroodpady.

ekolamp

Spolehlivá firma