Zpět
Další

Keramický dřez Chambord Jiří III.

Chambord Jiří 3

venkovní rozměr 59,5 x 47 x 22 cm

vnitřní rozměr 51,4 x 39 x 18,5 cm

hmotnost 23 kg

90 mm výpusť

 

Součásti balení je sifon, výpusť, přepad

 

Klasický a elegantní dřez s bílou glazurou je určen k osazení přímo na skříňku. Lze ho také zapustit do desky. Hloubka vaničky je dostatečně pohodlná pro mytí objemných hrnců i pečících plechů. Je vhodný i do kuchyňského ostrůvku. Tento typ dřezu se přednostně doporučuje k montáži s pracovními deskami z nenasákavého materiálu. V případě kameninové pracovní desky, se dřez instaluje pod desku, v případě dřevěné pracovní desky doporučujeme, aby dřez přesahoval jemně nad desku, aby se zabránilo kontaktu s vodou. Díky tomu, že je keramika neporézní materiál, její jednoznačnou výhodou je především nenáročná údržba a dlouhodobá barevná stálost.

 

Keramický dřez je vypalován v pecích a glazura je nanášena ručně, každý kus se tím pádem stává originálem. Je nutno počítat s /- 1-1,5 cm toleranci rozměru. Doporučujeme, pro zrealizování kuchyňské linky, mít dřez fyzicky u sebe.

 

Když se rozhodnete pro Chambord, rozhodnete se pro dřezy, které jsou produktem generací zkušeností a tradic. Od roku 1896 firma používá stejné techniky, přesnost, pozornost k detailům a práci. Tato tradice kvalitní produkce sahá až do historie kdy získává řadu ocenění počínaje trofejí z Mezinárodní výstavy v Paříži v roce 1925. Od roku 1896 naše rodina prošla po generace generací umění a vášeň pro šamot. U společnosti Chambordje zaručená ruční výroba a dodání s certifikátem pravosti.

Kód: ChH595
Dostupnost: Skladem
Cena: 15 490
Cena v €: 635,49
detail montáž technický list

Mohlo by Vás také zajímat.....

Chambord Jiří 3

Keramický dřez Chambord Jiří III.

15 490
Keramický dřez Louis II.

Keramický dřez Louis II.

17 990
Keramický dřez Chambord Jiří I.

Keramický dřez Chambord Jiří I.

38 260
Keramický dřez Chambord Jiří I.

Keramický dřez Chambord Jiří II.

34 616
Keramický dřez Villeroy & Boch

Keramický dřez Villeroy & Boch

12 000
Vytvořilo Anawe 2008-2024

Jsme účastníkem kolektivního systému pro nakládání s elektroodpady.

ekolamp

Spolehlivá firma